LABELVIEW Yeni sipariş


LABELVIEW 2015 Runtime

LABELVIEW Runtime: to wersja tylko do druku umożliwiająca drukowanie etykiet zaprojektowanych w wersji Basic, Pro lub Gold.

 

Porównaj edycje

From 140 €

LABELVIEW 2015 Basic

LABELVIEW Basic veri tabanına bağlanma olasılığı olmaksızın etiketlerin yazdırılması için giriş düzeyli bir sürümdür

Sürümleri Karşılaştırın

70 €

LABELVIEW 2015 Pro

LABELVIEW Pro wersja zalecana w przypadku niewielkich operacji etykietowania, zwłaszcza przy zastosowaniu ręcznego wprowadzania danych.
From 154 €

LABELVIEW 2015 Gold

LABELVIEW Gold najbardziej rozbudowana wersja obejmująca wszystkie funkcje LABELVIEW Pro oraz zaawansowane narzędzia do projektowania.
From 199 €

LABELVIEW 2015 Network

Ta wersja zapewnia dostęp do wielu użytkowników w obrębie sieci oraz jest oparta na LABELVIEW Gold, najbardziej zaawansowanej wersji LABELVIEW.
From 539 €

LABELVIEW

etiket barkod programı sürümleri

Başlangıç düzeyinden gelişmiş kullanıcılara kadar herkes tarafından kullanılabilir güçlü, kullanımı kolay barkod etiket tasarımı uygulamasını şirketinizin iş süreçlerine ekleyin.

 

LABELVIEW'in güncellenen platformunun kararlığı sayesinde, barkod yazılımınızın şu an ve gelecekte güvenilir olacağından emin olursunuz. LABELVIEW'i önceden kullanıyor musunuz? Mevcut etiket ve işlemleriniz yerleşik Label Conversion Tool ile mevcut sürüme aktarılacaktır.

etiket barkod programı sürümleri
 

TEKLYNX endüstrideki yalnızca tam desteklenen ve test edilen VM ürünlerini sunar. TEKLYNX'in gereksinimleriniz için doğru çözümü bulduğunu bilerek güvenle LABELVIEW VM'yi sanal makine üzerinde çalıştırın. Ürünü sanal ortamda çalıştırmanız gerekirse ürünü sipariş ederken VM seçeneğini işaretleyin.

LABELVIEW bu site üzerinde Bakım ve Destek özelliğiyle birlikte Abonelik olarak bulunmaktadır

Bu zamanda bile bazı şirketler hala marker, kalem veya çıkartma ile hizmet ve ürünlerini etiketlemede eski yöntemleri kullanıyorlar. Etiket ve işaretleyici kalem gibi eski moda araçlar zaman içinde kapalı solmaya giderler, ve bu yüzden her şirketin etiket yazılımı kullanarak yeni ve teknolojik bir yaklaşım benimsemesi gerekir. Etiket programı yazılım etiketler, yalnızca barkodlar ya da başka herhangi bir etiket oluşturmazlar, aynı zamanda bağlanırlar ve modern bir arayüz ile veritabanı birleştirirler. Etiket yazılımı herhangi bir iş süreci ve ofis malzemeleri için kişiselleştirilmiş etiketleri oluşturur. Eğer bir işe başlıyorsan veya en son etiketleme teknolojisi ile şirketini güncellemek istiyorsan yardımına kullanışlı etiket programı yazılım ürünleri geliyor.

 

Müşteriler kendi hizmet ve ürünleri kişiselleştirilmiş olduğunda, kanıtlanmış etiket yapma yazılımı ile takdirkarane hissediyorlar. TEKLYNX LABELVIEW yazılım tasarım anlayışı farklı süreci sürücü sihirbazlar için ve acemi herhangi bir kullanıcı için çok kolaydır. TEKLYNX etiket programı yazılımını ortaya çıkarır ve barkod oluşturmak için en basit ve en karmaşık etiket için izin, görüntü, metin düzenleme özellikleri, veritabanı bağlantısı, ve çeşitli şeyleri destekler.

 

Online satıcılar ve küçük işletme sahipleri, her tür kozmetik ya da giyim gibi ürünler için herhangi bir basılı malzemeler oluşturabilirler. Büyük işletmeler etiketleri, kendi personeli için barkod, kargo etiketleri, işaretler, ya da mesajları oluşturmak için etiketleme yazılımını kullanırlar.

Abonelik modeli olan LABELVIEW sayesinde küçük işletmelerin ihtiyaçları yanı sıra büyük kurum projelerine uygun olabilir. Abonelik tarafından sağlanan bu esneklik, maliyet etkin bir çözüm ile zaman içinde ayrılmış projeler için geçici bir kullanım sağlar. Ayrıca bu süre boyunca devam eden projeleri için, abonelik hiçbir ekstra ücret ödemeden en son sürümü için yazılım güncellemesi ve böylece her zaman teknolojinin en üst ve yazılım en son özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlar.

 

TEKLYNX Etiket programı yazılım maliyeti çok etkilidir. Bunun yerine etiketleme hizmetleri için başka bir iş dış kaynak bir şirket, daha ucuz işletme içinde işleme ve size kendi etiketleri üzerinde tam bir kontrol ve esneklik getiriyor. Etiket programı yazılımının başka bir avantajı, onun kolay olmasıdır. Yazılım son derece kolay ve basittir, bütün bir el ile etiketleme işlemi boyunca size geliyor ve sizin herhangi bir sorunuz olduğu durumunda TEKLYNX teknik destek ekibine erişim hakkına sahipsiniz. Bir kez yazılımı var, sadece metin ve görüntüleri eklemek gerekir, etiketler için bir boyut seçin, ve gitmek için hazır olun. TEKLYNX yazılım pazarında diğer ürünlere kıyasla zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Küçük ve hantal öğeleri için LABELVIEW etiket baskısı en az bir çaba ile yapılabilir ve bu kolay bir görev haline gelir.

 

Etiketler ve İş Süreci

 

Teknoloji işletmelerin daha verimli çalışmasını, maliyet ve aynı zamanda daha fazla kar elde etmesini sağlar. Birçok şirket ve start-up işletmeler işlerini kolaylaştırmak ve sonuçta müşteriler etiket yazılımını benimsiyorlar. Adeta yazılım şirketi içinde kullanılan, özellikle bu etiketleme hizmetlerini dış kaynak yaparken alacağını çok zaman kazandırır. LABELVIEW yazılım ayrıca diğer ücretli ya da ücretsiz yazılım karşılaştırma etiketleme sürecini hızlandırır. LABELVIEW etiket yazılımının çok ürünlerinin yüksek standartlar veya endüstri ile çekmek ve müşterileri tatmin zorlu müşterileri için hız, çok yönlülük, işlevsellik ve özellikleri vardır.

 

Bireyler ve şirketler tarafından kullanıldığında, etiket yazılım işletmelerin olumlu etkileri vardır. Teknoloji etiket baskı ve her gün yenilikçi ve heyecan verici tasarımlar yapar. Etiket tasarımlar, değişen teknoloji ve iş dünyasına çekici kar ve rekabeti artırmak için daima yükseltmede tutuyor. Her şirket ve sektör teknolojisini yetişmek için etiket programı yazılımı içermelidir. TEKLYNX LABELVIEW ürünleri bir adım önde.

 

Ürün bilgisi

 

O LABELVIEW Basic veri tabanına bağlanma olasılığı olmadan etiketlerin yazdırılması için giriş düzeyi sürümdür.

 

O LABELVIEW Pro küçük ölçekli barkod etiketleme operasyonları, özellikle manuel veri girişi yapılanlar için tavsiye edilir.

 

O LABELVIEW Gold marka sürümüdür ve gelişmiş tasarım araçları ila baskı yapabileceğiniz yazıcı sayısında hiçbir sınırlama olmaksızın LABELVIEW Pro'nun tüm özelliklerini içerir.

 

O LABELVIEW Gold 3, 5 ya da daha fazla kullanıcı için Tekli kullanıcı ya da Ağ çoklu kullanıcı ürünü olarak bulunur.

 

Not: Sanal makine üzerinde LABELVIEW'i çalıştırmak için, VM lisans satın alınmalıdır.

 

LABELVIEW Runtime yalnızca Basic, Pro ya da Gold sürümüyle tasarlanan etiketleri yazdırmak için baskı sürümüdür.

 

yenilikleri

Sürümleri Karşılaştırın

Özellikler 

 


LABELVIEW 2015 yenilikleri

 

  • Windows 10 ile uyumlu
  • Yenilikleri belgenize bakın (İngilizce belge)
  • AB gıda ve etiketleme ve alerjenleri, TEKLYNX basit çözümler sunar! (İngilizce belge)
  • Tamamen Türkçe arayüz

 

Özellikler


Özellikler Basic Pro Gold


 

* LABELVIEW: 2.700'den fazla termal ve termal transfer yazıcısı artı her türlü Windows yazıcısı için destek.

 

 

HIZLI TEKNIK ÖZELLIKLER

Windows® 10, Windows® 8/8.1, Windows® Server 2012/2012 R2, Windows® 7 SP1, Windows® Server 2008 SP2, Windows® Server 2008 R2 SP1, Windows® Vista SP2, Windows® Server 2003 SP2 ve Windows® XP SP3
Sezgisel arayüz 2.700'den fazla termal ve termal transfer yazıcısı artı her türlü Windows yazıcısı için destek.
40+ barkod sembolü endüstri standartlarıyla kolaylıkla uyum sağlamanıza imkan tanır BMP, EPS, GIF, IMG, JPEG, MAC, PCX, TIFF, WPG ve daha fazlası dahil 45'den fazla format için grafik desteği
Tamamen Türkçe arayüz ayrıca neredeyse tüm dillerde yazdırma olasılığı LABELVIEW VM sanal makinelerde çalışması için tam olarak desteklenir ve test edilir
Sistemin İnternet erişimi olmalıdır